Autopůjčovna Opava

Autopůjčovna Opava

Hledáte, která autopůjčovna Opava by naplnila vaše představy? Jaká z opavských půjčoven má dostatečně široký sortiment, v němž si vyberete, a zároveň příznivé ceny? Pokud žádnou nemůžete najít, možná by nebylo od věci vydat se do Ostravy. Tam je totiž výběr větší. Zřejmě pro vás není žádným překvapením, že ve větším městě je větší výběr služeb, a autopůjčovny prostě nejsou výjimkou. Co nenabídne autopůjčovna Opava, to dostanete u nás v Ostravě. Přesvědčíte se přímo v katalogu vozového parku na našem webu.

Naše vozidla k pronájmu

Půjčujeme pouze vozy v perfektním stavu

Osobní automobily, dodávky, minibusy, mikrobusy, karavany i obytné vozy – u nás najdete všechno. Ceny začínají na 230 korunách za den, u dlouhodobých pronájmů jsou ještě výhodnější. Všechna vozidla jsou přitom v perfektním stavu. Máme totiž vlastní autoservis, a tak si pravidelné servisní prohlídky a výměnu pneumatik dokážeme řešit sami. Auto tedy dostanete dokonale připravené a vyčištěné.
S vozidlem od nás se nemusíte bát jet delší vzdálenost. Je spolehlivé a má pojištění nejen po ČR, ale i po celé EU. Zelená karta a silniční daň jsou samozřejmě také naše starost. Jistě vás potěší i skutečnost, že vám auto za poplatek rádi dovezeme. Autopůjčovna Opava by vám ho jistě také postavila až před dům a my nejsme jiní.

Na nic si nehrajeme, vše vám sdělíme předem

S našimi zákazníky jednáme férově. Předem jim řekneme, kolik zaplatí, netajíme se tím, že požadujeme vratnou kauci ve výši 5000 Kč nebo jiné podle vozidla. Nezatajujeme ani maximální povolený nájezd. V ceně máte 200 km denně nebo 4000 km měsíčně, za překročení se doplácí ve výši 2 Kč na km. Smlouvu o pronájmu si můžete prohlédnout online na webu, online si také vyberete vůz a vyřídíte s námi pronájem. Jestliže si necháte auto přistavit k vám před dům, cesta do Ostravy vlastně ani není nutná. Vidíte tedy ještě nějaký důvod, proč by pro vás měla být lepší volbou autopůjčovna Opava?