Půjčovna aut Havířov

Půjčovna aut Havířov

V menších městech bývá omezená nabídka služeb. Havířov sice není zase až tolik malým městem, ale ve srovnání s Ostravou toho nabízí méně. Typickým příkladem je pronájem auta. Ačkoliv se dá najít přímo půjčovna aut Havířov, mnoho lidí si vůz půjčí raději v Ostravě. Havířov není od Ostravy tak daleko, zákazníkům se proto vyplatí si do hlavního města Moravskoslezského kraje pro auto dojet, nebo si ho nechat dovézt. My tuto možnost nabízíme, do Havířova auto za poplatek dovezeme.

Naše vozidla k pronájmu

V Ostravě jsou lepší ceny

Půjčovna aut Havířov nemá takovou konkurenci jako autopůjčovna v Ostravě, proto se ani nemusí tolik snažit nalákat zákazníky na nízkou cenu. Je tedy dost možné, že u nás v Ostravě si auto půjčíte levněji.
Žijeme v moderní době, a tak není problém si ceny snadno porovnat. Podívejte se, jakou cenu vám nabídne půjčovna aut Havířov, a srovnejte ji s naší cenou. My pronajímáme auta už od 230 Kč/den v případě krátkodobého pronájmu a za ještě výhodnější ceny v případě pronájmu dlouhodobějšího.

V Ostravě je větší výběr

V menších městech bývají zpravidla menší autopůjčovny s nižším rozsahem služeb i omezenějším výběrem. Pokud se nechcete nechat omezovat, vydejte se k nám do Ostravy. Půjčujeme solidní množství aut, osobní automobily, mikrobusy, minibusy, dodávky i obytné vozy.

Nemusíte nikam cestovat

Naši nabídku si prohlédnete online, a dokonce můžete elektronicky či telefonicky požádat o rezervaci vybraného vozu. Jako jedna z mála autopůjčoven máme na svých webových stránkách transparentně zveřejněnou smlouvu o pronájmu. I tu si tedy prostudujete na dálku. Pak už si pro vůz jen přijedete, nebo vám ho dovezeme do Havířova, prokážete se patřičnými doklady, podepíšete smlouvu a vůz je váš.
Myslíte si, že by pro vás půjčovna aut Havířov byla snadnější cestou? Naše sídlo v Ostravě rozhodně není překážkou, přesvědčte se o tom sami!