Půjčovna aut Frýdek-Místek

Půjčovna aut Frýdek-Místek

Sice existuje přímo půjčovna aut Frýdek-Místek, přesto spousta obyvatel Frýdku míří do naší půjčovny. Proč? Důvodů je mnoho a nejsou nijak překvapivé. Na menším městě je nižší konkurence, autopůjčovny nejsou nuceny lákat zákazníky na nízké ceny a perfektní služby. My přesně toto děláme, protože víme, že jedině dobrou cenou a vysokou kvalitou služeb si zákazníky nejen udržíme, ale i získáme. Právě proto k nám jezdí i lidé z Frýdku-Místku. Jezdit k nám ale nemusíte. Pokud si myslíte, že půjčovna aut Frýdek-Místek je lepší volbou kvůli lokalitě, jste na omylu.

Naše vozidla k pronájmu

Spousta věcí se dnes dá vyřešit vzdáleně

Žijeme v době, kdy je běžné řešit věci telefonicky či elektronicky, a u nás tomu není jinak. Na našich webových stránkách si prohlédnete vozový park, auto, dodávku či minibus si vyberete a také zarezervujete. Jako jedna z mála půjčoven máme na webu zveřejněnou také smlouvu, takže si ji předem přečtete a ujistíte se, že jsme spolehlivá firma, která na vás nechystá žádné podvody. Pak si s námi dohodnete datum, čas a místo předání. Můžete si přijet do Ostravy, nebo si auto nechat za poplatek dovézt až před váš dům. Skutečně je nutné, aby vám své služby poskytovala půjčovna aut Frýdek-Místek? Podle nás na sídle půjčovny nezáleží.

Zákazníci k nám chodí pro dobré ceny i skvělé služby

Čím zákazníky tolik zaujmeme, že jim nevadí vydat se pro auto do Ostravy? Často cenou, auta totiž půjčujeme již od 230 Kč za den. Ti vybíravější si pak mohou všimnou i kvality našich služeb. Provozujeme vlastní autoservis, což je jasná záruka, že naše vozy jsou vždy v 100% stavu. Auta předáváme technicky v pořádku, čistá a připravená přímo pro vás.
Další zájemce láká pestrý sortiment. Osobní automobily půjčuje spousta společností, ale co třeba dodávky, obytné vozy nebo mikrobusy? U nás najdete tohle všechno. Jen si nezapomeňte vybrané vozidlo rezervovat s dostatečným předstihem. Jezdí k nám totiž lidé z širokého okolí Ostravy a někdo by vás mohl předběhnout. Pak by vám nezbylo nic jiného než půjčovna aut Frýdek-Místek…