Auta Ostrava

Auta Ostrava

Máte zájem o vypůjčení auta Ostrava? Ať už jste přímo z Ostravy, z Havířova, z Frýdku-Místku, z Opavy nebo z okolí těchto měst, přijďte k nám! Po Ostravě vám auto přistavíme zdarma, za poplatek ho dovezeme i dále. Vypůjčení osobního automobilu, obytného vozu, dodávky, minibusu nebo mikrobusu je u nás velmi jednoduché a přímočaré. Nechceme zákazníky otravovat dlouhou byrokracií, a pokud ve chvíli, kdy auto přijedeme přidat, budete mít vše nachystané, jde o opravdu rychlou záležitost.

Jak probíhá půjčení auta?

V prvé řadě je na vás vybrat si, o jaký automobil máte zájem. Nabídku si snadno prohlédnete na našich webových stránkách i spolu s fotkami a cenovými podmínkami. Pak stačí ozvat se buď přes web, nebo telefonicky či e-mailem. Jakmile se s vámi spojíme, dohodneme předání. Buď můžete vy dorazit pro auto, nebo auto dorazí k vám.
Smlouvu na vypůjčení auta Ostrava si můžete také prohlédnout na webu, předem. Při osobním setkání tedy budete vědět, co podepisujete, a celý proces se zase o něco urychlí. Auto si samozřejmě prohlédnete, abyste se přesvědčili, že jej přebíráte ve 100% stavu, složíte kauci (obvykle 5000 Kč, ale odvíjí se od typu vozidla) a je téměř vyřešeno.

Co si na pronájem auta Ostrava přichystat?

Pročtěte si smlouvu a nachystejte zálohu. Předem budete znát její výši po telefonické nebo elektronické domluvě s námi. Dále budete potřebovat dokumenty pro ověření vaší totožnosti.
Jste-li fyzická osoba: Dva doklady jsou povinné, nejlépe řidičský průkaz a občanský průkaz. Doporučujeme ještě třetí doklad v podobě cestovního pasu. Řidičský průkaz musí být starší než 2 roky.
Jste-li právnická osoba (podnikatel): Jako podnikatel budete potřebovat živnostenský list, IČO a DIČ vaší firmy.
To je všechno. Společně předáme vozidlo, podepíšeme smlouvu a celý pronájem auta Ostrava je vyřešený!