Čeho se v naší autopůjčovně nemusíte bát?

Čeho se v naší autopůjčovně nemusíte bát?

Různě po internetu se dočtete tipy, co nedělat, když si půjčujete auto, a s čím tak trochu počítat. My vám místo toho prozradíme, čeho se v naší půjčovně nemusíte bát. U zákazníků se totiž někdy setkáváme s tím, že nemají jasno, jak půjčování aut probíhá, a zbytečně se bojí věcí, které u nás rozhodně neděláme.

Příplatky za překročení hranic

Nám je úplně jedno, kde s autem jezdíte, pokud ho včas a v pořádku vrátíte. Nebudeme vás omezovat na žádný okres, kraj či stát. Všechna naše vozidla mají komplexní pojištění pro ČR a celou EU, proto vám rozhodně nebudeme bránit vyjet za hranice. Naše auta si díky tomu můžete půjčit i na cestu na dovolenou.

Svádění vad na zákazníky

Auto, které přebíráte, je vždy dobré si pečlivě prohlédnout – s tím můžeme jedině souhlasit. U nás se však nemusíte bát toho, že bychom na vás chtěli svést poškrábání či prasklé sklo, které už na autě bylo ve chvíli předání. Žádné takové nekalé praktiky nemáme.

Podivné dodatky ve smlouvě

Naše smlouva o vypůjčení je transparentní. Neobsahuje žádné vágní formulace ani šílené podmínky. Přesvědčíte se o tom snadno, protože je k nahlédnutí na webu. Při vypůjčení automobilu vám přineseme vytištěnou úplně tu stejnou smlouvu.

Auto ve špatném stavu

S vozy z některých půjčoven aby se člověk téměř bál vyjet někam dál. U nás takové obavy mít nemusíme. Provozujeme také vlastní autoservis, takže veškerá námi půjčovaná vozidla prochází pravidelnou kontrolou. Nezklamou vás ani na delších vyjížďkách.

Příplatky za přistavení

Po Ostravě a okolí přistavujeme vozidlo na vybranou adresu zcela zdarma. Do odlehlejších lokalit vozíme auta za příplatek, tím se nijak netajíme. Za pár kilometrů po Ostravě si ovšem peníze neúčtujeme.
Trápí vás ještě něco jiného? Ozvěte se, rádi vám vysvětlíme, jak to funguje konkrétně u nás.