Dodávka 9 míst

Dodávka 9 míst

Chystáte se na dovolenou s celou vaší partou? Pojedete s týmem na soutěž? Sháníte auto, kterým by mohli vaši zaměstnanci jezdit na místo výkonu práce? Pak se vám bude hodit dodávka 9 míst. I takovou najdete ve vozovém parku naší autopůjčovny. Snažíme se vyjít vstříc všem zákazníkům, a tak vozový park postupně rozšiřujeme podle poptávky. Jelikož některým klientům přijde vhod i dodávka 9 míst, také ta nechybí v naší nabídce.

Dodávka 9 míst na vaší adrese kdykoliv v týdnu

Velkou výhodou naší autopůjčovny je rychlost. Se zákazníky rychle komunikujeme a rovněž jsme schopní jim rychle dovézt vůz, který potřebují. Fungujeme 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, dodávku nebo jiné vozidlo vám tedy klidně přistavíme i o víkendu. Dovezeme ji na adresu, na kterou si budete přát. Po Ostravě zcela zdarma, do vzdálenějších lokalit za příplatek. Naše služby často využívají i zákazníci z Havířova, Frýdku-Místku, Opavy i menších vesnic v těchto oblastech.

Dodávku vám předáme v perfektním stavu

Kromě půjčovny provozujeme i vlastní autoservis a díky tomu jsme schopní náš vozový park udržovat ve velmi dobrém stavu. Zajišťujeme všechny servisní prohlídky včetně výměny pneumatik. Dodávka 9 míst vám bude předána čistá, připravená pouze pro vás a pro všechny vaše společné cesty.
Kam se s ní vydáte, je zcela a pouze na vás. Naše vozidla jsou pojištěná v ČR i EU a za cesty do zahraničí s našimi auty nic nepřiplácíte, silniční daň a zelená karta jsou rovněž v ceně. Ceny za pronájem začínají na 230 korunách za den, liší se podle typu, stáří a stavu vozidla. V případě dlouhodobého pronájmu jsme schopní vám nabídnout výhodnější cenu. Pokud by se vám tedy dodávka 9 míst hodila dlouhodobě, neváhejte a ozvěte se. Určitě se společně domluvíme tak, abychom byli spokojení my i vy. Zakládáme si totiž na lidském jednání a snažíme se zákazníkům vycházet vstříc.