Dodávky Ostrava

Dodávky Ostrava

Mezi naše zákazníky často patří také podnikatelé, kteří využívají dodávky pro svou činnost. Ať už se jedná o stěhovací nebo přepravní firmy, jsme vždy připraveni jim podat pomocnou ruku. Fungujeme 24/7, tedy i o víkendech. Díky tomu jsme schopní vykrýt krátkodobý nárůst vašich objednávek nebo vám dodávku půjčit třeba na delší období. Pro dodávky Ostrava nabízí bohaté využití, uživí se tady spousta firem, které je potřebují.

Dodávky pro krátkodobé vykrytí zvýšené poptávky

Máte nečekaný přísun zakázek a nedostatek techniky, kterou byste je obsloužili? Ozvěte se a využijte dodávky Ostrava! Vaši zákazníci nebudou muset na nic čekat, protože u nás si dodávku vypůjčíte rychle. Jako podnikatelé k tomu budete potřebovat živnostenský list, IČO a DIČ, stále však nejde o žádný zdlouhavý proces. Stačí se nám ozvat, dohodnout čas a místo předání a je vyřešeno.
Po Ostravě vám dodávku přivezeme expresně, s o něco delším časem musíte počítat v případě Frýdku-Místku, Havířova, Opavy a okolí. Pro dodávku si samozřejmě můžete také sami přijet.

Dodávky Ostrava nabízíme také dlouhodobě

Víte, že budete potřebovat dodávku na celé letní období? Pokud pro ni poté nebudete mít využití, možná je zbytečné ji kupovat a bude výhodnější dlouhodobý pronájem dodávky. Samozřejmě byste ji mohli koupit a za půl roku prodat, ale tím byste si přidělali hromadu starostí a zařizování. Zkuste si to všechno spočítat, ale nezapomeňte, že v ceně pronájmu máte také spoustu dalších nutných poplatků a výdajů. Na naše náklady provádíme veškeré servisní prohlídky, výměnu pneumatik, platíme komplexní pojištění po ČR a EU i silniční daň. Jediné, za co můžete doplácet, jsou kilometry. U dlouhodobého pronájmu je v ceně 4000 km za měsíc, při překročení limitu doplácíte 2 Kč/km.
O dlouhodobý pronájem je poměrně zájem. Firmy s radostí vítají, že se o takovou dodávku nemusí vůbec starat, pouze ji používají.