Komu se vyplatí dlouhodobý pronájem auta?

Komu se vyplatí dlouhodobý pronájem auta?

Zejména mladí lidé již nechtějí věci vlastnit. Pokud je něco vaše, musíte se o to starat. Mladí chtějí žít bezstarostným životem a rozhodně nemají zájem trávit čas péčí o automobil, když to za ně mohou udělat jiní. Dlouhodobé pronájmy aut jsou proto čím dál oblíbenější. Dlouhodobý pronájem vás zbaví starostí, ale výhod má mnohem více. Komu se tedy vyplatí?

Těm, kdo žijí aktivní život a nechtějí plýtvat časem

Výměna pneumatik, výběr výhodného povinného ručení, pravidelné návštěvy autoservisu. Automobil vyžaduje spoustu peněz i času. Ne však tehdy, když se za vás o všechny formality postarají jiní. V případě dlouhodobého pronájmu to takhle funguje. Majitel (firma, která auto pronajímá) zajišťuje veškerý servis i platby, vy jen jezdíte a tankujete.

Těm, kdo nemají našetřenou velkou částku

Když si chcete auto koupit, potřebujete mít našetřené statisíce. Pokud byste si jej vzali na leasing, museli byste složit akontaci, což také vyžaduje našetřenou určitou částku. U dlouhodobého pronájmu se platí pouze akontace, která je mnohem nižší.

Těm, kdo se neradi vážou

Nyní vám vyhovuje třeba menší auto, až se narodí děti, budete potřebovat větší vůz. Kdybyste si auto koupili, museli byste za pár let řešit jeho prodej. S dlouhodobým pronájmem nic takového neřešíte a pronajímáte si takové auto, které vám v aktuální životní situaci vyhovuje.

Těm, kdo chtějí jezdit v bezpečných autech

Vaše deset let staré auto už moc bezpečné není. Troufli byste si s ním na dovolenou do Itálie? Pravděpodobně ne, protože se v něm může kdykoliv cokoliv pokazit. S autem na dlouhodobý pronájem se vám to nestane, dostanete ho v 100% stavu. Kromě toho autopůjčovny nepůjčují staré vozy, takže získáte auto plné nejmodernějších technologií.

Těm, kdo chtějí ušetřit

Pro dlouhodobý pronájem totiž míváme speciální cenové nabídky.