Levná půjčovna aut

Levná půjčovna aut

Ne každá levná půjčovna aut je doopravdy levná. Co všechno budete muset při půjčování auta platit? Někdy vám půjčovna sdělí celkovou částku, jindy nějak pozapomene zmínit, že si účtuje ještě poplatky za každou možnou blbost. My jsme se rozhodli být transparentní a jasně našim zákazníkům ukázat, za co u nás platí a hlavně kolik. Ceny půjčovného za naše auta, dodávky, minibusy či obytné vozy vidíte přímo u každého konkrétního vozidla. Přesto nemusí být vždy konečné, a to myslíme i v pozitivním slova smyslu.

Jsme levná půjčovna aut také na dlouhou dobu

Na čím delší dobu si automobil vypůjčíte, tím více ušetříte. Pro dlouhodobé pronájmy jsme schopní nabídnout výhodnější cenu. To platí i pro velké zákazníky, kteří od nás mají vypůjčený například celý vozový park. Nebojte se tedy ozvat, my vám dokážeme, že jsme skutečně levná půjčovna aut. Možná pro vás bude platit ještě lepší cena, než je uvedená na našich webových stránkách. Na druhou stranu, může se stát, že budete připlácet. Nijak se tím netajíme, máme férové podmínky.

Za co budete doplácet?

Pokud dodržíte vše, co je uvedené ve smlouvě (ta je mimochodem k nahlédnutí na webu) a vozidlo vrátíte ve stavu, v jakém jste ho převzali, nic platit nebudete. Může se však stát, že:
Překročíte kilometrový limit. V ceně je až 200 km/den, v případě dlouhodobého pronájmu 4000 km na měsíc. Jestliže jezdíte hodně, budete doplácet. Doplatek činí 2 Kč/km.
Dojde k havárii. Na všechna vozidla samozřejmě máme uzavřené komplexní pojištění po ČR a EU, ale jde o pojištění se spoluúčastí 10 %.
Zároveň musíme připomenout, že kromě ceny za pronájem nám platíte také vratnou kauci. Bývá obvykle 5 000 korun nebo více podle typu auta. Konkrétní částku budete samozřejmě vědět předem. Tato kauce je ale vratná. Až nám vozidlo v pořádku předáte, dostanete ji zpátky.
Pokud se chcete přesvědčit, zda jsme opravdu tak levná půjčovna aut, jak tvrdíme, není nic jednoduššího než si porovnat ceny vůči jiným půjčovnám. Srovnání se nebojíme.