Nejlepší auta na svatbu

Nejlepší auta na svatbu

Svatební den je pro většinu zamilovaných párů tím nejdůležitějším dnem v životě.

V tento den by mělo být všechno dokonalé. Místo obřadu, místo hostiny, šaty, jídlo a také vůz. Jaké je ideální auto na svatbu? Která auta jsou u nevěst a ženichů nejoblíbenější? Pojďme si tyto vozy představit. A pojďme si také říci pár rad pro výběr svatebního auta.
 

Na co při výběru vozu nezapomenout

Svatební auto by mělo být určitě dostatečně velké a pohodlné. Svatební šaty bývají honosné a nebylo by dobré, aby se někde mačkaly. Samozřejmostí v dnešní době by měla být klimatizace. Pokud vybíráte automobil pro nevěstu, pak je dobré koukat se po bílých vozech. Nicméně v dnešní době už ani oblečení na svatbu nebývá striktně bílé, tudíž i vůz může mít jinou barvu. V každém případě by vozy nevěsty a ženicha měly v koloně vynikat. Ideální je odlišit je výzdobou. Ta by měla ladit se svatební kyticí a s celkovou barvou svatby.
 
Vůz nevěsty by měl mít spíše univerzální výzdobu, protože právě tímto vozem po obřadu odjíždí pár společně. Myslete také na to, že živé květiny vypadají krásně jen chvíli a na rozpálené kapotě vozu opravdu rychle uvadají. Zvažte proto raději trvanlivější dekorace na kapotu vozu.
 

Budete potřebovat řidiče

V dnešní době má již řidičský průkaz prakticky každý. Ať už jde o muže nebo o ženu. Nicméně je jasné, že na svatební obřad se nevěsta nepoveze sama. Myslete proto na zajištění dopravy. Naplánujte dostatečně dopředu, kdo se ujme role řidiče a kdo s kým pojede. Nezapomeňte, že řidič nevěsty má vůz na starosti po celý den a musí nevěstě pomáhat nastupovat a vystupovat. Je tedy dobré do této role pasovat někoho opravdu zodpovědného.
 

Range Rover

Je velký. Je to oblíbené SUV. Range Rover je u nevěst opravdu oblíbený. Věděli jste že luxusní Range Rover je oblíbeným vozem herečky Charlize Theron? A jde o auto, které je na svatby oblíbené také ve Velké Británii. Ovšem není divu. Právě ve Velké Británii je totiž tato značka vozů opravdu známá.
 

Limuzína Lincoln Town Car 120

Oddělený prostor pro cestující, kožené sedačky, krásné a příjemné osvětlení a navíc luxusní bar. Samozřejmostí je také televize. Některé nevěsty nedají na limuzíny dopustit. Není divu, jde o opravdu mimořádné vozy. Mladé ženy je rády využívají nejen přímo ve svůj svatební den, ale také na rozlučky se svobodou.

 
Rolls- Royce Phantom

Pokud chcete opravdu udělat dojem na svatební hosty nebo prostě milujete luxus a neotřelý design, pak vás pravděpodobně zaujme Rolls-Royce. Je to vůz, který spojuje luxus a exkluzivitu. Tento vůz opravdu jen tak někdo nepřehlédne. Počítejte však s tím, že i půjčení tohoto vozu je poměrně drahou záležitostí.  Ale kdy jindy si trochu vyhodit z kopýtka než právě ve svatební den, že?
 

Mercedes-Benz třídy S

Zatímco někteří s tímto vozem jezdí prakticky denně, jiní si ho půjčí alespoň na svatbu. Právě tento vůz je tím nejlepším, co německá značka nabízí. Dokud se v tomto voze neprojedete, pravděpodobně budete pohrdat všemi, co o něm nadšeně mluví. Mercedes, no jo. Jenže jakmile nasednete a zavřou se za vámi dveře, pochopíte. Budete mít pocit, jako byste si sedli do relaxační místnosti a všechny starosti všedního dnes jste nechali venku. Na svatbu je tedy toto auto jako stvořené.
 

Audi A5 Cabrio

Chcete něco, co bude vypadat trochu sportovněji, ale opravdu super a luxusně? Co takhle Audi s možností sklopení střechy? Je to opravdu krásný vůz s moderním vybavením. V tomto voze se nevěsta bude cítit opravdu skvěle. A barva? Klasikou je bílá, ale ve svatební koloně stoprocentně vynikne hlavně červená.

 
Škoda Superb II

Často se na svatbu využívá také automobil tradiční české značky Škoda. Superb je oblíbený a pohodlný vůz, který splňuje vše, co od svatebního vozu očekáváte. Vypadá honosně, nabízí špičkovou vnitřní výbavu a navíc jeho půjčení není příliš drahé. Škoda Superb může být skvělou volbou nejen pro nevěsty, ale také pro jejich mužské protějšky.

 
Škoda Felicie

Nenechte se zmást. Rozhodně nemluvíme o Felicii, kterou ještě sem tam můžete potkat na silnicích v běžném provozu. Řeč je o veteránu a původní Škodě Felicia bez střechy. Nejoblíbenější je pravděpodobně červená. Přijet na svatbu právě tímto krásným českým vozem je stylové především ve chvíli, kdy plánujete svatbu na zámku nebo hradu.
 

Volha M21

Líbí se vám historická vozidla? A co takhle vybrat kultovní auto z 60. let? Volha je auto, se kterým skupina Rammstein natočila oficiální videoklip ke své pravděpodobně nejznámější písni Du Hast. Nechte se na svou svatbu odvézt právě tímto krásným stylovým vozem.
 

Mikrobus pro svatební hosty

Přemýšlíte, jak na místo obřadu a posléze také svatební hostiny dostat co nejvíce hostů najednou. Skvělou volbou je vypůjčení mikrobusu. Co třeba Ford Transit nebo Volkswagen Transporter? Oba tyto vozy nabízí obvykle šest až devět míst na sezení. A to už je docela dost, že? Pokud se tyto vozy vhodně vyzdobí, určitě zapadnou do vaší svatební kolony.