Nejlevnější půjčovna aut

Nejlevnější půjčovna aut

Všichni moc dobře víme, že orientovat se jen podle ceny obvykle nestačí. Nízká cena sice vypadá lákavě, ale mnohdy může znamenat spíš komplikace a nedokonalé služby. U nás se toho bát nemusíme. Rádi se pyšníme titulem nejlevnější půjčovna aut a zároveň zachováváme vysokou kvalitu služeb. Ceny v naší autopůjčovně začínají už na 230 Kč za den a v případě dlouhodobých pronájmů jsme ochotni vám poskytnout ještě zajímavější cenovou nabídku.

Jaká jsou rizika levných půjčoven aut?

Na nízkou cenu lákají téměř všechny autopůjčovny. Pro některé je „nejlevnější půjčovna aut“ pouze reklamní frází a ve skutečnosti jsou nastavené ceny docela vysoké. U těch, které o příznivé ceně nelžou, se zase můžete setkat s nejrůznějšími ne zrovna dobrými praktikami. Níže je uvedených jen pár příkladů:
Připlatíte si za přistavení auta. Nízkou cenu se autopůjčovny snaží dohnat jinak, nejčastěji nesmyslnými poplatky. Zaplatíte za sjednání smlouvy, přistavení auta, vyzvednutí auta a kdejaké jiné služby. Ve výsledku se částka vyšplhá tak vysoko, jako kdybyste zvolili o něco dražší půjčovnu.
Auto nebude v 100% stavu. O auto, na nějž není spoleh, nikdo nestojí. Když s ním plánujete jet do 50 km vzdáleného města, možná vás to tolik trápit nebude. Při cestách do zahraničí jde ale o velký problém.
Auto bude špinavé. Některé autopůjčovny mohou šetřit třeba na tom, že auto poté, co ho vyzvednou od jednoho zákazníka, hned předají dalšímu. Nezkontrolují ho, nevyčistí.

Naše nejlevnější půjčovna aut tohle nedělá

My si jsme všeho výše uvedeného vědomi a s žádnými takovými praktikami se u nás nesetkáte. Nejlevnější půjčovna aut nejsme na úkor kvality. Vše jsme vybalancovali tak, abychom mohli poskytovat nízkou cenu a zároveň vysokou kvalitu služeb. Kdo nevěří, ten ať se přijde přesvědčit, rádi mu to dokážeme. U nás můžete být překvapeni pouze příjemně.