Nejlevnější půjčovna vozů

Nejlevnější půjčovna vozů

Potřebujete auto do firmy, ale máte omezený rozpočet, takže vás zajímá nejlevnější půjčovna vozů ve vašem okolí? Stavte se k nám. Nezáleží, zda jste přímo z Ostravy, z Frýdku-Místku, Orlové, Havířova, Opavy nebo nějaké malé vesnice. Na lokalitě až tolik nezáleží. Ostatně, auto vám přivezeme kamkoliv, po Ostravě bez poplatku, do vzdálenějších lokalit za poplatek. Firmy tvoří podstatnou část našich zákazníků, a to jak zavedené, tak začínající, pro které je nejlevnější půjčovna vozů často jedinou šancí, jak dosáhnout na firemní vozidlo.

Nejlevnější půjčovna vozů s nejlepšími službami

Nízké ceny u nás neznamenají nízkou kvalitu služeb. Naše vozy jsou ve 100% stavu a vždy dokonale čisté i díky tomu, že provozujeme také vlastní autoservis. Všechna vozidla jsou kompletně pojištěná pro ČR a celou EU, výjezdy do zahraničí nejsou problémem a nic se za ně nedoplácí. K dispozici vám jsme 24 hodin denně 7 dní v týdnu, takže vůz dodáme kdykoliv, kdy ho budete potřebovat. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc a pomoct jim, když je to potřeba.

Půjčovna osobních automobilů i dodávek

Naše nejlevnější autopůjčovna vozů pro jednotlivce i firmy půjčuje osobní automobily, dodávky, mikrobusy, minibusy i obytná auta. Bez problémů vám tedy pomůže vyřešit situace, kdy:
Stěhujete firmu a hodila by se vám dodávka. V takovém případě se dohodneme na krátkodobém pronájmu prostorné dodávky.
Potřebujete ještě jednu dodávku, protože nezvládáte uspokojit poptávku. Někdy jsou období, kdy je zakázek více. Jestli je nezvládáte obsloužit kvůli nedostatku dodávek, pronajměte si jednu navíc.
Hledáte reprezentativní firemní vůz. Osobní automobil vám rádi zapůjčíme i dlouhodobě.
Sháníte dodávku s 6 nebo 9 místy. Jezdí vaši zaměstnanci společně na nějaké místo, kde vykonávají pracovní činnost? Neposílejte je několika osobními automobily, pronajměte místo toho šestimístnou nebo devítimístnou dodávku.
Situací, kdy vám nejlevnější půjčovna vozů přijde vhod, je samozřejmě ještě daleko více. Jaká je ta vaše? Přijďte ji k nám vyřešit.