Plachtové haly firmy Haly Jabor vás nikdy nezklamou

Plachtové haly firmy Haly Jabor vás nikdy nezklamou

Plachtové haly bývají mylně spojovány jen s krátkodobými událostmi – třeba farmářským trhem nebo přehlídkou veteránů. Nic nemůže být dál od pravdy! Tyto konstrukce se mohou pochlubit špičkovou pevností, odolností v každém počasí a také výdrží až 20 let, pokud jde o kvalitní konstrukci s kvalitního materiálu.  

Klíčem k tomuto výkonu je maximální vypnutí textilního pláště, které se pak stává perfektním štítem držícím vše nepříjemné venku. Vnitřek se pak stává oázou klidu a místem, kde se dá vytvářet cokoli. Cestou k onomu maximálnímu vypnutí je konstrukce celého systému. Právě díky tomu vydrží plachtové haly značky Haly Jabor i v náročném prostředí, při prudkém dešti nebo sněhu.
 

Odolnost, která překoná roky

Pokud to bude z jakéhokoli důvodu při dlouhodobém používání naší plachtové haly potřeba, vyrobíme a nainstalujeme vám opláštění nové. Krom toho lze také kombinovat trapézový plech se samotným textilním pláštěm. Například plechy na boku a textilní materiál na střeše haly. TOP model haly je navrhován v RAL barevném provedení. Materiál má lakování z obou stran, splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění je v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

A když stojíte venku

Pokud budete chtít na vnější stěnu vaší haly logo nebo jakýkoli grafický motiv, sdělte nám tento požadavek. Grafikové naší firmy vám vypracují podle vašeho zadání konkrétní návrh a následně provedeme samotný tisk - buď ruční, nebo digitální. Vaši halu si tím pádem nikdo nesplete a bude snadno k nalezení i mezi případnými dalšími objekty. 

Zastřešovali jsme tímto způsobem například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Kvalita pro více účelů za jednu skvělou cenu

Plachtové haly se v dnešní době hodí pro kratší projekty i dlouhodobé postavení kvůli své flexibilitě a zároveň odolnosti konstrukce. Díky životnosti dosahující i 20ti let a vysoké odolnosti není u mnoha i delších projektů nutno stavět kamennou budovu. Plachtová hala poskytne dostatečné zázemí za zlomek ceny a času stavby, který by padl na jiné způsoby konstrukce.

Od oznámení cíle k samotné realizaci

Jakmile víme, na co halu potřebujete, jsme schopni vám nabídnout adekvátní možnosti a technologické postupy. Dalším krokem je vytvoření komplexního návrhu pro vaše potřeby včetně průběžného poradenství našeho týmu. Jsme vám v tomto ohledu kdykoli k dispozici. Výhodou haly je také snadná demontáž i možnost přesunu.

Z praxe a zkušeností víme, že montáž haly na udaném místě obvykle zabere několik dní, maximálně týdnu, pokud se vyskytnou komplikace, a to včetně výroby potisku, pokud si ho zákazník přeje.

Ozvěte se a domluvte se přímo

Kontaktujte nás pro domluvu nebo jakékoli další dotazy či upřesnění formulářem na webu, telefonem +420 605 797 777 nebo mailovou adresou.