Půjčit auto Ostrava

Půjčit auto Ostrava

Kde si levně půjčit auto Ostrava? Přece u nás! Nabízíme ceny už od 230 korun za den dle typu vozidla. Půjčujeme toho totiž opravdu hodně. Osobními automobily jenom začínáme, pokračujeme dodávkami, minibusy, mikrobusy, obytnými vozy i karavany. Přání splníme každému, kdo potřebuje půjčit nějaké vozidlo, a to krátkodobě i dlouhodobě. Zákazníky máme nejen z Ostravy, ale i z okolních měst a vesnic. Ti všichni si chtějí půjčit auto Ostrava. Láká je dostatečný výběr z našeho vozového parku i příznivé ceny. V menších městech často není taková nabídka, ačkoliv se tam autopůjčovny také nachází. My jsme navíc schopní auto dovézt tam, kde ho přesně potřebujete. Po Ostravě bez poplatku, do vzdálenějších lokalit za poplatek.

Co všechno potřebujete, abyste si mohli půjčit auto Ostrava?

Pokud ještě nevíte, jak to v naší autopůjčovně chodí, zapamatujte si následující:
  • Vůz, který si chcete půjčit, si snadno vyberete online. Vidíte veškeré potřebné informace.
  • Online nebo telefonicky nás kontaktujete a dohodneme si datum, čas a místo předání. Toto mějte rozmyšlené.
  • Přečtěte si smlouvu o pronájmu, která je zveřejněná na našich webových stránkách.
  • Jako fyzická osoba si nachystejte OP a ŘP, jenž musí být starší než 2 roky. Jako právnická osoba budete potřebovat živnostenský list, IČO a DIČ.
  • Nachystejte si také vratnou kauci ve výši 5 000 Kč nebo jiné podle typu vozidla. Její výši vám samozřejmě sdělíme předem.

Naše auta jsou pojištěná v celé EU

Část lidí, kteří si chtějí půjčit auto Ostrava, má v plánu vydat se do zahraničí. Slovenské ani polské hranice nejsou daleko a v naší půjčovně vůbec nevadí, když s autem vyjedete za hranice. Všechny naše vozy mají komplexní pojištění po celé EU a za výlety do zahraničí nic nepřiplácíte. Na tom, kam s autem pojedete, nezáleží, hlavně když ho včas a v pořádku vrátíte.