Půjčovna dodávek Ostrava

Půjčovna dodávek Ostrava

Půjčoven osobních automobilů je všude dost, ale půjčovna dodávek Ostrava je trochu problém. U nás seženete osobní vozy i dodávky na jednom místě. Dodávek je v nabídce dost, takže si vybere ten, kdo shání menší kus, i někdo, kdo chce stěhovat celý dům. Půjčujeme jak fyzickým osobám, tak firmám, bezproblémově a rychle. Dodávku vám dodáme třeba ještě dnes a klidně vám ji přivezeme, kam budete potřebovat. Po Ostravě jsme schopní auta přistavit zcela zdarma.

Půjčovna dodávek Ostrava nejen na stěhování

Stěhování je jeden z případů, kdy je praktické uvažovat o vypůjčení dodávky. Možná máte tak malé auto, že by se vám do něj veškerý nábytek ani nevešel. Nebo jste si spočítali, že než jet několikrát malým autem, vyjde lépe naložit všechno najednou do dodávky. Půjčovna dodávek Ostrava je vám v každém případě k dispozici.
Jelikož fungujeme 7 dní v týdnu 24 hodin denně, není vůbec žádným problémem, pokud se chcete přestěhovat o víkendu. Vše je o domluvě a my vám můžeme dodávku přistavit třeba i před dům. Ceny v naší autopůjčovně začínají na 250 Kč za den.

S dodávkou od nás můžete i do zahraničí

Ať už se stěhujete v rámci Ostravy nebo třeba do sousedního státu, s dodávkou od nás to není problém. S dodávkami je povoleno vyjíždět do jiných zemí EU, mají zajištěné komplexní pojištění pro případ havárie, krádeže i vlivu přírodních živlů. Za cestu do zahraničí se u nás nic nepřiplácí. Pouze musíte počítat s omezením kilometrovného. V případě krátkodobého pronájmu je v ceně 200 km/den, za zbytek se připlácí 2 Kč za km.
A ještě jedna věc. Naše půjčovna dodávek Ostrava půjčuje pouze dodávky v takovém stavu, jaký je deklarovaný. Rozhodně se nestane, že kromě starostí se stěhováním budete mít ještě starosti s autem.  Máme vlastní autoservis a stav automobilů i dodávek pravidelně kontrolujeme. Nenecháme zákazníky na holičkách!