Půjčovna karavanů Ostrava

Půjčovna karavanů Ostrava

Dovolené v hotelích a penzionech už vás omrzely, ale na spaní pod stanem si ještě netroufáte? V tom případě vám k dovolené snů pomůže půjčovna karavanů Ostrava. Karavany jsou opět v módě a důvodem je zejména svoboda. Lidi láká vydat se libovolně kamkoliv a nemuset hledat ubytování. Ve vlastním karavanu si dovolenou přizpůsobíte svým potřebám. Půjčoven automobilů je všude po republice dost, ale naše půjčovna karavanů Ostrava je velmi specifická. Nesoustředíme se pouze na karavany, půjčujeme také osobní auta, dodávky, minibusy, mikrobusy, nebo obytné vozy. Je tedy pouze na vás rozhodnout se, jaký dopravní prostředek by nejlépe naplnil vaše představy.

Vyberte si online a nechte si karavan přistavit až před dům

Jakou nabídku má naše půjčovna karavanů Ostrava, si snadno prohlédnete online. Online také získáte veškeré další informace, netajíme se žádnými podmínkami, a to ani těmi cenovými. Dokonce, což nebývá příliš standardem, máme na webu zveřejněnou také plnou smlouvu o pronájmu. Tu si můžete prostudovat s předstihem a při předání tak ušetříme čas.

S naším karavanem se nemusíte bát vyjet

Nejsme pouze půjčovna karavanů Ostrava, provozujeme také vlastní autoservis a díky tomu jsme schopní udržovat veškerá naše vozidla v perfektním stavu. I karavan dostanete v perfektním stavu, dokonale čistý a připravený na vaši dovolenou.
Kromě toho nijak neomezujeme výjezdy do zahraničí. U jiných půjčoven musíte za výjezd za hranice doplácet, což nám přijde zbytečné. Pokud si chcete půjčit karavan, samozřejmě s ním můžete vyjet i do zahraničí, a to bez doplatku. Všechna naše vozidla mají komplexní pojištění po ČR i EU. Jediné, na co musíte dávat pozor, je kilometrový nájezd. U krátkodobých pronájmů je omezení nastavené na 200 km za den, u dlouhodobých pak na 4000 km za měsíc. Další podmínky si přečtete přímo na webu, nebo se nám ozvěte.