Půjčovna obytných přívěsů Ostrava

Půjčovna obytných přívěsů Ostrava

Rádi byste se vydali na dovolenou vlastním automobilem a nechcete řešit, kde budete spát? Pohodlné přenocování za vás vyřeší půjčovna obytných přívěsů Ostrava. Přijďte k nám, vyberte si obytný přívěs, karavan nebo obytný vůz a užijte si dovolenou přesně podle svých představ. Naše půjčovna obytných přívěsů Ostrava funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Nezáleží na tom, jestli je zrovna pracovní den, nebo víkend, pokud jste se rozhodli, že zítra chcete odjet na dovolenou, my vám obytný přívěs půjčíme třeba ještě dnes!

Co budete pro vypůjčení obytného přívěsu potřebovat?

Nejdříve si na našem webu vyberte, o jaký obytný přívěs máte zájem, pak nás neváhejte kontaktovat přes web nebo elektronicky. Osobní setkání není nutné, to až při předání přívěsu, navíc vám ho můžeme přivézt na vámi určenou adresu. Po Ostravě ho dovezeme zdarma, do vzdálenějších lokalit za poplatek.
Na webu je také možné přečíst si smlouvu, takže dopředu víte, co budete podepisovat, a při osobním setkání už nemusíme ztrácet čas. Fyzická osoba potřebuje OP a ŘP starý minimálně dva roky. Od firem vyžadujeme živnostenský list, IČO, DIČ. Připravte si také vratnou zálohu, jejíž výši se dozvíte, jakmile nás kontaktujete.

Přes léto je půjčovna obytných přívěsů Ostrava vytíženější

Zřejmě pro vás nebude překvapením, že více zákazníků má půjčovna obytných přívěsů Ostrava během letních měsíců. Pokud tedy víte, že se budete chystat na dovolenou v obytném přívěsu, kontaktujte nás s předstihem a my vám přívěs na vybrané datum rádi rezervujeme. Chystáte-li se na dlouhodobější dovolenou, rádi se s vámi domluvíme na ceně za dlouhodobý pronájem. Nemáme problém ani s tím, když naši klienti jezdí s auty do zahraničí. Veškerá vozidla jsou kompletně pojištěná pro ČR i celou EU, za výjezd za hranice se nic nepřiplácí, už s tím počítáme.