Půjčovna vozidel Ostrava

Půjčovna vozidel Ostrava

Půjčovna vozidel Ostrava je tady i pro neostravské. Najde se spousta důvodů, proč k nám míří zákazníci také z okolních měst, i když se přímo v jejich městě nachází jiné autopůjčovny. Některé z nich vám rádi přiblížíme. Obyvatelé větších měst si mohou ve službách obvykle vybírat. Tentokrát však nemusíte být o nic ochuzeni, ani pokud nebydlíte přímo v Ostravě. Výběr vozidla totiž vyřešíte online a následně vám vůz klidně přivezeme na domluvenou adresu. Pokud si pro něj přijedete do Ostravy, třeba k nádraží, máte přistavení zdarma. Jestli vám vyjde lépe přistavení na vaší domovské adrese za poplatek, rádi pro vás zařídíme i to.

Půjčovna vozidel Ostrava s lákavými cenami

Přespolní lákáme zejména zajímavými cenovými nabídky. Naše pronájmy startují na 230 korunách za den a v případě dlouhodobých pronájmů jsme schopní poskytnout velmi zajímavé cenové nabídky. K tomu všemu naše půjčovna vozidel Ostrava nevyvažuje nízkou cenu nízkou kvalitou služeb. Spíše naopak. O naše zákazníky pečujeme stejně pečlivě jako o naše auta. Buďte si přitom jisti, že těm se dostává největší péče. Máme totiž vlastní autoservis, takže si sami řešíme veškeré servisní prohlídky i výměnu pneumatik.

Půjčujeme osobní automobily, dodávky a mnohem víc

Osobní automobily má ve svém sortimentu téměř každá autopůjčovna. Dodávky už také nejsou ničím nadstandardním, poptávají je firmy i fyzické osoby, které se stěhují nebo potřebují něco přemístit. Co byste ale řekli na minibus, mikrobus, obytný vůz či karavan? V naší nabídce tohle všechno objevíte. Půjčovna vozidel Ostrava je tolik vyhledávána i lidmi bydlícími mimo Ostravu právě díky širokému rozpětí svého vozového parku. Nezapomínejte však na to, že například o obytné vozy či karavany je větší zájem v letních měsících. Pokud tedy plánujete dovolenou, rezervujte si svůj karavan s dostatečným předstihem, ať vás nikdo nepředběhne.