Víte, jaké jsou výhody u zapůjčených dodávek

Víte, jaké jsou výhody u zapůjčených dodávek

Specialisté na krátkodobé a dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tun zapůjčují dodávky nejen soukromým osobám, ale i drobným živnostníkům a firmám.

Zapůjčené dodávky nejsou polepeny reklamami, což ocení právě podnikatelé působící v různých odvětvích. Díky rychlosti zapůjčení a spolehlivosti vozů jsou půjčovny dodávek oblíbenou záležitostí.
 

Dlouhá otevírací doba výhodou

Půjčovny dodávek fungují obvykle 7 dní v týdnu a mají dlouhou otevírací dobu. Někteří vás jistě překvapí i možným nočním výjezdem. Spokojený zákazník je pro poskytovatele těchto služeb prioritou, proto se poskytovatelům těchto služeb dovoláte téměř kdykoliv.

 
Ptáte se, jak je to s péčí o vozový park?

Půjčovny dodávek mají smlouvy nejen s pojišťovnami, ale i s asistenčními službami pro případ nečekaných událostí. Asistenční služby v tomto případě fungují tzv. non-stop. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou, která je na českých dálnicích zapotřebí. Dodávky určené k zapůjčení musí být vždy ve výborném stavu, který odpovídá způsobilosti auta fungovat v běžném provozu. Autorizované servisy provádí průběžné kontroly a výměny náhradních dílů. Všechny zapůjčené vozy jsou vybaveny povinnou výbavou dle nejnovější vyhlášky.

 
Nejen spolehlivost a pojištění v ceně

Ceny vozů z půjčovny dodávek zahrnují povinné ručení, havarijní pojištění, silniční daň, dálniční poplatky v rámci České republiky, příslušenství a NON-STOP asistenční služby. Některé půjčovny dodávek vychází klientů vstříc a v rámci ceny zapůjčení poskytují zdarma stěhovací rudlíky či transportní kurty.
 

Možnosti využití zapůjčených vozů

U všech vozů z půjčovny dodávek lze využít jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem. Soukromé osoby i podnikatelé využívají této možnosti nejen pro přepravu materiálu na stavbu, stěhování bytů a kanceláří, ale i například pro dodání zboží k zákazníkům nebo přepravu nábytku. Nespornou výhodou zapůjčených vozů je fakt, že soukromníci ani podnikatelé nemusí řešit servis, opravy, povinnou výbavu, silniční poplatky, přezouvání pneumatik nebo celoroční stání (garáž).