Dodávka 6 míst

Dodávka 6 míst

Jak zřejmě víte, nepůjčujeme pouze osobní automobily, ale také minibusy, mikrobusy, obytné vozy nebo dodávky. Velmi poptávaná je dodávka 6 míst a my tomu rozumíme. Šestimístné vozidlo je praktické v mnoha situacích, navíc v dodávce se cestuje mnohem pohodlněji než třeba v šestimístném Fiat Multipla. Dodávka 6 míst se hodí v mnohých situacích. Jako příklady můžeme uvést ty následující.

Kdy se vám přijde vhod dodávka 6 míst?

Chcete se někam vydat s partou přátel. Jezdit dvěma osobními automobily, když je vás šest, je sice možné, ale zbytečné. Ekonomicky by se vám to pravděpodobně nevyplatilo, a ještě byste si neužili tolik legrace. Dodávka 6 míst vás pojme všechny, a i cesta bude velký zážitek. Partám kamarádů půjčujeme dodávky velmi často.
Jedete s týmem na závody. Hasičské závody, street dance soutěž nebo cokoliv jiného. Často k nám chodí týmy, které potřebují vozidlo, jež by dopravilo celý tým na soutěž. Menším týmům přitom doporučujeme právě šestimístné dodávky.
Jezdíte s firmou pracovat mimo sídlo. Znají to zejména řemeslníci. Ráno se přijde do práce, nasedne se do dodávky a jede se ke klientovi. Ať už je vaše firemní dodávka rozbitá nebo se s ní stalo cokoliv jiného, my vám rádi pomůžeme.

Prohlédněte si dodávky online

Přímo na našem webu si můžete prohlídnout, jaké dodávky konkrétně půjčujeme. Když si vyberete, rovnou nás kontaktujte a vozidlo si rezervujte. Ve stanovený den, čas i hodinu vám jej po Ostravě a blízkém okolí rádi přistavíme zcela zdarma. Od fyzických osob požadujeme při předání OP a ŘP, od podnikatelů živnostenský list, IČO a DIČ. Připravte si také vratnou kauci. Podmínky a pravidla se dočtete přímo na našem webu, máme zveřejněnou i smlouvu, kterou si klidně prostudujte s předstihem. Na osobní předání vám pak tu stejnou doneseme k podpisu a celý proces bude rychlejší, nebudete ztrácet čas pečlivým pročítáním smlouvy.