Nejlevnější autopůjčovna

Nejlevnější autopůjčovna

Snažíte se ušetřit? Mohlo by se zdát, že pronájem automobilu v takové situaci není zrovna vhodný. Přesto prostě existují situace, kdy se nic jiného než si auto pronajmout, dělat nedá. Navíc vás takový pronájem ani nemusí příliš ochudit. Stačí, když vám své služby nabídne nejlevnější autopůjčovna. My se označením nejlevnější autopůjčovna rádi pochlubíme, nabízíme totiž ceny už od 230 korun za den, což jen tak někde neuvidíte. U dlouhodobých pronájmů se dostanete na ještě zajímavější částky.

Za nízkou cenu služby vysoké kvality

Běžnou praxí je, že když je něco podezřele levné, bývá to v něčem horší. Tohle my neděláme, nešetříme na množství ani kvalitě nabízených služeb, spíš naopak. Automobily půjčujeme vždy v 100% stavu, a to jak po stránce čistoty, tak po technické. Máme totiž vlastní autoservis, takže za výborný stav ručíme. Jsme jasným důkazem, že nejlevnější autopůjčovna nemusí být nutně špatná.

U nás se nepřiplácí

U některých půjčoven je běžné, že platíte za každou hloupost. Připlácíte za vyjetí s autem do zahraničí, za dalšího řidiče, za přistavení vozu. My vám vůz po celé Ostravě a blízkém okolí rádi přistavíme zcela zdarma. Do vzdálenějších lokalit vozíme auta za poplatek. Jediné, za co se u nás doplácí, je překročení kilometrového limitu. Říkáme to předem, denní limit je nastaven na 200 km, jestliže ho překročíte, platíte 2 Kč za každý km.

Nejlevnější autopůjčovna s širokým výběrem

To, že jsme nejlevnější autopůjčovna, neznamená, že bychom měli omezený výběr. Spíše naopak. Půjčujeme osobní automobily, dodávky, ale také minibusy, mikrobusy nebo obytné vozy. Na své si u nás přijde každý, ať už hledá náhradu za své auto, které je v servisu, chce přistavit auto na letiště, plánuj letní dovolenou nebo potřebuje dodávku do firmy. Vozy půjčujeme jak soukromým osobám, tak podnikatelům.