Půjčení dodávky Ostrava

Půjčení dodávky Ostrava

Máte zájem o půjčení dodávky Ostrava? Ostrava nemusí být přímo vaším domovským městem. Dodávky půjčujeme po celém regionu, například ve městech Frýdek-Místek, Havířov či Opava. Po Ostravě vám dodávku přistavíme zcela zdarma, do ostatních lokalit ji dovezeme za příplatek. Díky tomu, že fungujeme 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, se můžeme pochlubit velkou rychlostí a flexibilitou. Dodávku vám zajistíme prostře přesně tehdy, kdy budete potřebovat.

Jak probíhá půjčení dodávky Ostrava?

Nejdříve si dodávku vyberete na našem webu a pak nás elektronicky či telefonicky kontaktujete. Sdělíme vám podrobnosti, dohodneme si podmínky a nachystáme smlouvu. Její obecnou podobu si můžete předem přečíst na webu, abychom pak neztráceli čas.
V den a hodinu, na které se dohodneme, si pro dodávku přijedete, nebo vám ji dovezeme. S sebou budete mít peníze, OP a ŘP starší 2 let (nebo živnostenský list, IČO a DIČ v případě firmy). Předání dodávky je velmi rychlé, nebudeme vás zdržovat, můžete s ní začít okamžitě jezdit. V případě krátkodobých pronájmů vyžadujeme platbu v hotovosti, u dlouhodobých se můžeme domluvit na fakturačním řešení.

Podle čeho si vybrat dodávku?

Většina zákazníků vybírá podle ceny a ta zase odpovídá vybavení a výkonu. Výkonnější a větší dodávka bude samozřejmě dražší. Vždy zvažte, proč vlastně půjčení dodávky Ostrava sháníte. K čemu ji budete potřebovat? Využijete vysokou nosnost? Vyžadujete klimatizaci? Máte nějaké požadované rozměry kvůli věcem, které v ní budete převážet? Naše nabídka je dost široká, takže si pravděpodobně vyberete. Kdybyste si nebyli jistí, která je pro vás ta pravá, neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.
Všechny naše dodávky jsou v perfektním stavu, čisté a technicky v pořádku. Nemusíte se tak bát, že by vás někde po cestě zklamala. Půjčení dodávky Ostrava s námi je rychlé a hlavně bezproblémové, na tom si zakládáme.