Půjčovna mikrobusů Ostrava

Půjčovna mikrobusů Ostrava

Chystáte se vydat na dovolenou s celou partou? Každý ví, že dovolená není o tom, kam jedete, ale s kým a ve více lidech je vždycky více zábavy. Obzvlášť když jedete jedním vozem… Půjčovna mikrobusů Ostrava bývá vždy vytíženější během prázdnin. Když se celá parta nasouká do jednoho auta, veškerou zábavu si užijí všichni dohromady. Ve většině případů se taky ušetří za benzín, když nemusíte brát dvě auta. Kromě toho minibusy jsou celkově větší, prostornější a pohodlnější.

V mikrobusu je více místa

Mikrobusy většinou vyrábí výrobci dodávek, nikoliv autobusů. S dodávkami toho totiž mají společného více, zejména konstrukci. Jsou tedy dostatečně prostorné nejen na vás a vaše osobní věci, ale také na to, abyste v nich přespali. Chystáte-li se na dovolenou, můžete se střídat ve spaní ve stanech a v mikrobusu.
Se stroji z naší nabídky se jezdí opravdu hladce. Naše půjčovna mikrobusů Ostrava navíc půjčuje mikrobusy s velmi přívětivou spotřebou, takže vás cesta jedním mikrobusem místo dvou či více aut pravděpodobně vyjde finančně lépe.

Půjčovna mikrobusů Ostrava má hlavní sezónu v létě

Naše mikrobusy si půjčují firmy, které vezou zaměstnance na školení, menší školy nebo zájmové skupiny. Ve velkém o ně mají zájem také soukromé osoby, jež se v létě chtějí vydat na dovolenou s celou rodinou nebo partou přátel.
Těm vycházíme vstříc. Mikrobusy mají pojištění nejen po ČR, ale po celé EU, takže s nimi bez problémů můžete vyjet i do zahraničí a nic za to nepřiplácíte. Musíte si pouze hlídat maximální nájezd obsažený v ceně, za překročení limitu se doplácí 2 Kč za km.
Půjčovna mikrobusů Ostrava má vozy připravené na letní cestování. Najdete v nich klimatizaci i jinou výbavu pro příjemnější jízdu. Jen dlouho neváhejte a mikrobusy si rezervujte raději s předstihem. V Ostravě a okolí žije dost lidí, kteří mají podobné plány jako vy a mohli by vás předběhnout.