Půjčovna minibusů Ostrava

Půjčovna minibusů Ostrava

Menší svatba, školní výlet malotřídky či cesta týmu na soutěž. Tam všude podává půjčovna minibusů Ostrava pomocnou ruku se svými skvěle vybavenými minibusy. Na výběr jich je několik, a to od těch nejlepších značek, jako je například Ford. Jde o osvědčené modely, které se používají již dlouhá léta a nezklamou. Jistě budou vyhovovat i vám, díky nízké spotřebě a zajímavé ceně vám také pomohou ušetřit.

S našimi minibusy klidně i do zahraničí

Nezáleží, jestli vás čeká cesta na fotbalový zápas do sousední vesnice, chystáte se převézt svatebčany od kostela na hostinu, nebo pojedete do sousední země. Půjčovna minibusů Ostrava umožňuje jezdit s vozy i do zahraničí bez příplatku, všechny minibusy mají pojištění nejen v rámci celé ČR, ale také v rámci EU. Kdyby se vám v zahraničí cokoliv stalo, jste chránění.
S největší pravděpodobností ale k žádnému problému nedojde, protože všechny naše vozy jsou pečlivě kontrolovány a udržovány ve vynikajícím stavu. Máme vlastní autoservis, a tak si s lecčím poradíme. Minibusům obouváme ty nejkvalitnější pneumatiky, protože víme, že povezou celou partu lidí, a tak musí být bezpečné.

Půjčovna minibusů Ostrava má pravidelné zákazníky

Některé firmy či spolky si od nás minibusy půjčují pravidelně. Dlouhodobé spolupráci se rozhodně nebráníme. Nabízíme dlouhodobý pronájem, u kterého dáváme velmi výhodné ceny, i opakovanou možnost pronájmu. Zákazníkům se vždy přizpůsobíme a snažíme se jim ubírat co nejméně jejich času.
Převzetí minibusu je velmi rychlá záležitost. Smlouvu si můžete prostudovat předem, pouze zaplatíte, podepíšete se, dodáte patřičné dokumenty (OP a ŘP nebo živnostenský list, IČO a DIČ v případě firmy) a je vyřízeno. Půjčovna minibusů Ostrava vám vůz přistaví podle vašich představ, po Ostravě zcela zdarma. Za poplatek vám ho také ráda přiveze do vzdálenějších lokalit.