Půjčovny aut Ostrava

Půjčovny aut Ostrava

Proč se vydat právě do naší půjčovny aut Ostrava? Tím prvním důvodem bude zřejmě cena. Účtujeme si rozumné částky již od 230 Kč/den a při dlouhodobém pronájmu nabízíme individuální kalkulaci. Každý uvědomělý zákazník však ví, že pouze podle ceny se řídit nelze. Víme to i my, a tak našim zákazníkům nabízíme špičkový servis a služby, které jinde nedostanou. Pojďme se na ně podívat!

Naše vozidla k pronájmu

Do naší půjčovny aut Ostrava nemusíte osobně

Potřebujete auto? Nejspíš se vám nechce ztrácet čas tím, že si pro něj někam pojedete. U nás nemusíte, protože ho my přivezeme za vámi. V Ostravě a okolí vám vozidlo přistavíme zcela ZDARMA. Po dohodě ho rádi dovezeme také do Opavy, Havířova, Frýdku-Místku a okolí. Nezáleží, jestli je pracovní den nebo víkend, zda je sedm ráno nebo devět večer. Fungujeme 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, automobil vám dovezeme, kdykoliv jej budete potřebovat.
Navíc vás nebudeme trápit s dlouhým vyřizováním. Vůz si vyberete na našem webu, elektronicky či telefonicky zarezervujete a my vám ho v domluvený čas dovezeme na dohodnuté místo. Požadujeme pouze OP a ŘP, volitelně také třetí doklad (například cestovní pas). U podnikajících osob je nutný živnostenský list, IČO a DIČ. Když budete mít tohle všechno nachystané, je předání automobilu otázkou chvilky.

Máme vlastní autoservis, vozidla jsou ve špičkovém stavu

Kromě půjčovny aut Ostrava provozujeme také autoservis, takže jsme schopní auta udržovat ve 100% stavu. Zásadně nepůjčujeme auta, která by měla nějakou vadu. Vůz dostanete vždy v pořádku, dokonale čistý a připravený jen pro vás.
Servisní prohlídky, výměny pneumatik, platba silniční daně a pojištění po ČR a EU jsou naše povinnosti, a to i v případě dlouhodobého pronájmu. O dlouhodobý pronájem totiž mívají zájem lidé, kteří nechtějí ztrácet čas staráním se o automobil, a takovým my vycházíme vstříc.